Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor odwoływany na raty

Utworzony przez Mieszkaniec, 8 sierpnia 2007 r. o 20:33
hehehe....ty nic nie kumasz jak tam jest....na stolpnie jedni robia cos z pasji....inni robia dla kasy....dla ukladu tez....to jest prawda jedyna....po wyborach naczelny grzybiarz stolpienski zalapal sie do roboty w urzedzie....przypadek....nie to kariera i splata dlugow wyborczych....sa "uzytecznymi idiotami" (taki termin istnieje w polityce-poczytaj nim cos morda chlapniesz), bo daja sie wykorzystywac do roznych dziwacznych dzialan....przez swoich szefow tez....popytaj madrzejszych od siebie i dopiero wtedy chlap ta swoja morda....darz-bor, darz-grzybnia!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NIE GADANIE NA FORUM. TAKIE SĄ FAKTY. JEST ORGANIZOWANA INICJATYWA OBYWATELSKA PRZEPROWADZENIA W MIĘDZYRZECU REFERENDUM W SPRAWIE ODWOŁANIA BURMISTRZA. GDY TYLKO WSZYSTKIE DZIALANIA BEDĄ MOZLIWE W ZGODZIE Z USTAWA Z DNIA 15 WRZEŚNIA 2000 R. O REFERENDUM LOKALNYM. WTEDY ZOSTANIE PRZEZ NAS WSZYSTKO PODANE. MUSIMY ZACHOWAC WYMAGANE PRAWEM TERMINY I PROCEDURY. BARDZO WIELE OSOB MOWI, ŻE TAKIE REFERENDUM JEST KONIECZNOŚCIĄ. ABY WYGRAC REFERENDUM POTRZEBA TYLKO OK. 1800 GLOSÓW ZA ODWOLANIEM. WSZYSTKO NIEDLUGO BEDZIE WIADOME.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no wlasnie miala byc ta siec w miescie, cos wiecie, bedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mam zamiaru kogokolwiek z kimkolwiek skłócać. Z uwagą śledziłem całą grę układów przed wyborami. W Międzyrzecu niestety, dominujca rola przypadła dla PO i PSL chociażby na ambicje posłów, którzy są liderami tych ugrupowań. Nie twierdzę napewno, ale w tej całej grze ktoś miał być pampersem dla byłego, który co by nie mówić był faworytem. To jak się zachował Pan Grzyb i jaką przyjął strategię, to jego sprawa i on najlepiej może to wyjaśnć. Faktem jest, że powołał swój komitet wyborczy i odciął się od PSL, a może tylko od niektórych osób. A tak naprawdę jeżeli chodzi o korytko, to w całej grze nie chodzi o szlachetne idee, tylko o interesy grup, no i może ambicje niektórych osób. Jedni stracili układy, inni je budują ... Jest grupa rządząca, jest i opozycja i to jest normalne. Natomiast jacy byli, bądź jacy są obecnie ludzie u władzy ocenę pozostawiam wyborcom, a zbiorowej (demokratycznej) woli nie śmiem podważać. Poza Zarządem Miasta są jeszcze Radni wybrani w sposób demokratyczny i tu jest ten słaby punkt ... Zazwyczaj to opozycyjni Radni werfikują nietrafne decyzje, a jak jest u nas?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadal nie kumam. Nic z tego nie wynika co napisałeś. Nie mogę zrozumieć do kogo i o co masz żal. Jak jest coś nie ok. , to podaj fakty. Myślę, że takie chlapanie (buzią), pogardliwe synonimy, źle świadczą o Tobie, tym bardziej, że włączasz do tego wszystkich uczestników młodzieżowych drużyn OSP ze Stołpna. Domyślam się, że być może nie odpowiadają ci jakieś relacje (jednostek - ojców chrzestnych), które jak to zwykle bywa nie mają najlepszych społecznikowskich intencji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mironiuk juz nie ma gdzie wrocic!!! Burmistrz Grzyb i osmiu radnych zlikwidowalo szkole!!! Brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury "uczycielu"!!! Nikt żadnej szkoły nie zlikwidował!!! Dowiedz się lepiej dokładnie zanim znowu wypiszesz tu jakieś bzdury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BZDURA????NIE!!!!OD 1 WRZESNIA ZLIKWIDOWANO ZESPÓŁ SZKÓŁ SPORTOWYCH!!!TY SIĘ LEPIEJ DOWIEDZ I CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM ZANIM ZACZNIESZ KRYTYKOWAC INNYCH!!!CIEKAWE CZY WSZYSCY RODZICE BEDA ZADOWOLENI Z DECYZJI WLADZUCHNY MIASTA!!!TO SIE POPISALI!!!!ALE TO WSZYSTKO W RAMACH OSZCZEDNOSCI!!!!HEHEHE...CZYTELNE DO BOLU!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uczycielu" napisałeś, cytuję, "Mironiuk juz nie ma gdzie wrocic!!! Burmistrz Grzyb i osmiu radnych zlikwidowalo szkole!!! Brawo!!!". Nikt nie zlikwidował żadnej szkoły, przecież nie zosatnie zamknięta, "zlikwidowana" zosatnie tylko nazwa, więc staraj się bardziej trafnie wyrażać to, co masz na myśli, a nie przypisujesz ludziom "zlikwidowanie szkoły"; równie dobrze można by zrozumieć, że szkołę zamierzają zburzyć.Krytykuję jedynie Twój brak jasności wypowiedzi, który może powodować przypisywanie ludziom czegoś czego nie zrobili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bax! Czy ty czytasz posty ze zrozumieniem? Ten ktos slowa nie napisal o mlodziezy. Ty to sam wyciagnales. Sam tez pierwszy zaczales uzywac niezbyt milych epitetow, a pozniej jestes oburzony. Luzu wiecej kolego i zrozumienia w czytaniu. Podrzuce ci uzytecznych idiotow. Moze zakumasz o co w tym wszystkim biega."Użyteczni idioci” są beznamiętnie używani do brudnych celów, są w ukryty sposób finansowani albo korumpowani, po zużyciu są zwykle porzucani lub eliminowani. Do kategorii tej zaliczają się tłumy ideologów, manipulatorów, różnych aktywistów i agitatorów oraz naiwnych rewolucjonistów posługujących się terrorem fizycznym i intelektualnym, kłamstwem, dezinformacją i czarną propagandą. Głównym narzędziem współczesnego komunizmu są środki masowego przekazu, media manipulujące opinią publiczną, wykorzystujące różne uprzedzenia i postawy roszczeniowe, celowo pobudzaną nienawiść, złość i inne niskie pobudki. Media są klasycznymi narzędziami cybernetyki społecznej komunizmu. Szczególną grupą użytecznych idiotów są dziennikarze, bez których media nie mogłyby spełniać roli tego narzędzia.Przenies to na grunt miedzyrzecki. Moze nie doslownie i nie w calosci. Ale nas w miescie teraz tworzy sie taki maly lokalny komunizm. Kumasz. Napisz.p.s.Dlaczego kirkut porzadkowali druhowie? Dlaczego nie zrobily tego sluzby burmistrza Grzyba? Jak sadzisz dlaczego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielu! Juz rozpoczeliscie dzialania dezinformujace i wprowadzajace w blad spoleczenstwo Miedzyrzeca? Dla jasnosci wypowiedzi i ich lepszego zrozumienia nalezy poinformowac ze burmistrz Grzyb i radni (ciekawe czy z likwidowanej szkoly tez?) podjeli uchwale o LIKWIDACJI ZESPOLU SZKOL SPORTOWYCH. Wiec dla twojej jasnosci szkola o nazwie Zespol Szkol Sportowych zostala w trybie blyskawicznym ZLIKWIDOWANA. Czyz nie tak? Czy tego chcesz czy nie taka jest prawda. RADNI ZLIKWIDOWALI TE SZKOLE. Ja jestem bardzo ciekaw czy zrobili to z czystym sumieniem i spojrza z odwaga wyborcom prosto w twarz. Wyborcy sa pamietliwi, bo radni w tym przypadku podniesli rece w sprawie delikatnie mowiac bardzo dziwnej! Ale wszystkie decyzje mozna wyjasnic i ciemny lud to kupi! Prawda nauvczycielu? Po co ten tryb blyskawiczny? Napisz lepiej to, bo to bardziej ciekawe, niz twoja czarna propaganda i odwracanie kota ogonem. Co bylo powodem takiej szybkiej likwidacji? Ja z zasady krytykuje wszystko i ciebie tez! Ciekawe co zoSATnie z miasta? Moze miasto tez da sie zlikwidowac! Albo chociaz nazwe. Co? Plany juz sa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złośliwcu! Odnoszę wrażenie, że jesteś ... jakby to określić ... nawiedzony(?) Domniemam, że jesteś bezpośrednio związany z całą tą sprawą skoro tak emocjonalnie do tego podchodzisz i tak ogromne zainteresowanie z Twojej strony, niepodważalna Twoim zdaniem wiedza i pewność racji.O jaką czarną propagandę mnie oskarżasz?Ja mam swoją rację - szkoła nadal istnieje, została pozbawiona jedynie nazwy, poza tym jest to tak sama szkoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok. Jeżeli ktoś jest blisko tematu i zna szczegóły, tak może jest. Ja jestem na ,,zewnątrz" i mój odbiór wymaga szerszej interpretacji faktów. Zaczynam kumać. Ale czy ci bohaterowie to tacy idioci? Oni już świadomie pracują na swój wizerunek i chcą być tak postrzegani. W ich zamyśle- pozytywnie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie nauczycielu proszę o prawdziwy przekaz informacji. Szkoła będzie funkcjonować, zatem jakie wprowadzono zmiany organizacyjne? Na czym polega ta cała reorganizacja i z czego ona wynika? Jaka będzie nazwa tej szkoły? Czy to ma związek z reformą szkolnictwa w mieście, kraju? Naprawdę tyle się dzieje, że człowiek już nie wie czy warto się uczyć, czego i gdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielu! Odnoszę wrażenie, że jesteś ... jakby to określić ... pipowaty(?) Domniemam, że jesteś bezpośrednio związany z całą tą sprawą (pewnie podnosiles obie rece do glosowania) skoro tak emocjonalnie do tego podchodzisz i tak ogromne zainteresowanie z Twojej strony, niepodważalna Twoim zdaniem wiedza i pewność racji. Byc moze jestes nawet radnym(?) i dreczy cie juz sumienie. Robisz czarna propagande, poniewaz manipulujesz stwierdzeniami, a prawda jest taka ze, RADNI ZLIKWIDOWALI TE SZKOLE. Zostaly zachowane wszelkie procedury konieczne przy LIKWIDACJI SZKOLY! A szkola to nie budynek, szkola to "jednostka organizacyjny", wiec nie wciskaj ludziom ciemnoty, ze nazwa zostala tylko zlikwidowana! Nauczycielu, jak mozna zlikwidowac nazwe szkoly, nazwe szkoly mozna jedynie ZMIENIC. Czy uchwala rady dotyczyla zmiany nazwy szkoly? Poza tym nie jest to juz ta sama szkola, tylko beda tam dwie szkoly: podstawowka i gimnazjum. Odnosze tez wrazenie, ze celowo wprowadzsz w blad spolecznosc, bo pewnie dostales takie polecenie z gory. Masz wciskac ludziom ciemnote, a cos ci sie oberwie! Ja natomiast wiem to wszystko od ludzi, ktorzy tak samo jak ja i zdecydowana juz wiekszosc mieszkancow z wielkim obrzydzeniem patrza na to co robi w miescie ta cala czerwono-zielona cholota! Napisz cos. Milo sie z toba klika, chociaz jestes pipa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci wszyscy starsi i mlodsi to normalni, fajni ludzie, lubia to co robia. Robia to co lubia z roznych tez powodow (dla spolecznosci lokalnej, jako hobby, dla slawy, dla popularnosci, dla jakiejs malej kasy, jako sposob na zycie, czyli normalka). Naprawde nic nagannego. Zostali tylko wciagnieci przez politykierow lokalnych w polityczke. I sa wykorzystywani do roznych celow budujacych wizerunek obecnej wladzy. Jednym to sie podoba innym nie i tyle. Po wykorzystaniu i zuzyciu zostana porzuceni przez wladze. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi uczniu! Niestety nie posiadam aż tak rozległej wiedzy na temat planów związanych ze szkołą i nie jestem w stanie udzielić Ci odpowiedzi na Twoje pytania.To co jest pewne to to, że szkoła będzie nadal funkcjonować tak jak dawniej, tyle tylko, że będzie rozdzielność pomiędzy podstawówką a gimnazjum.Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to znaczy ze bedzie 2 dyrektorow 6 zastepcow i dwie nazwy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Wszystko to w ramach oszczednosci w miescie. Spowodowane jest tez koniecznoscia redukcja etatow w oswiacie. Zrzuca sie na to wszyscy mieszkancy miasta, wiec to nic nie kosztuje. To przyklad gospodarnosci i profesjonalizmu w zarzadzaniu miastem. Ekonomicznie uzasadniony krok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jezeli rozwiazali ZSS to nie tylko MIRONIUK nie ma gdzie wrocic ale tez nauczyciele i pracownicy administracji, nowi dyrektorzy moga zatrudnic kogo beda chcieli (DONOSICIELE I PIJACY NIE MAJA SZANS) TAK TO MAM ROZUMIEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...